Apie mus Naujienos Produktai Kontaktai
ProduktailaunchPadangų montavimo ir ratų balansavimo įranga
Krepšelis

Krepšelyje: 2 prekė (-ės)

Gauti pasiūlymą

Produktai
Diagnostikos įranga
Padangų montavimo ir ratų balansavimo įranga
Automobilių keltuvai
Ratų suvedimo įranga
Kondicionierių pildymo įranga
Priežiūros ir valymo įranga
ADAS kalibravimo įranga
Videokameros - endoskopai
Testeriai, skaneriai
Kita serviso įranga
Paieška

Padangų montavimo ir ratų balansavimo įranga | Serviso įranga | LAUNCH atstovybė LT

Ratų balansavimo staklės LAUNCH  KWB-521

Ratų balansavimo staklės LAUNCH KWB-521


Šios staklės yra aukšto tikslumo, nesudėtingo valdymo ir turi nemažai funkcijų skirtų būtent lietiems ratlankiams. Galima matuoti tris parametrus ir tuo pačiu metu prietaisas rodys svarelių uždėjimo poziciją.

Plačiau
 
Padangų montavimo staklės LAUNCH TWC-521

Padangų montavimo staklės LAUNCH TWC-521


Launch TWC -521 yra tvirtos konstrukcijos, patogaus naudojimosi staklės, turinčios elektrinių ir pneumatinių detalių, užtikrinančių ilgaamžiškumą. Pneumatinė pagalbinė montavimo letena padaro padangų montavimo darbus kur kas patogesnius ir paprasčiau atliekamus.

Plačiau
 
Padangų montavimo staklės LAUNCH TWC-621

Padangų montavimo staklės LAUNCH TWC-621


Naujausios karto padangų montavimo staklės su ištobulintu ergonomišku dizainu ir valdymu, kurios puikiai tinka intensyviam naudojimui. Su reguliuojamomis ratlankio sugriebimo pozicijomis Jūs lengvai aptarnausite padangas, kurių maksimalus plotis 26“. Staklės pritaikytos ir technologija sukurtai taip, jog būtų galima patogiai dirbti su žemo profilio padangomis. Staklės komplektuojamos iš karto su pneumatinė kolona, siekiant išlaikyti aukščiausios kokybės ir greitą darbo eigą.

Plačiau
 
Ratų balansavimo staklės LAUNCH KWB-621

Ratų balansavimo staklės LAUNCH KWB-621


Naujai pristatomos 3D ratų balansavimo staklės su naudojama sonaro technologija ir automatinių tiksliu rato duomenų nuskaitymu. Naujausia lazerinė technologija, kuri aiškiai nurodo disbalanso tašką. Aukščiausios klasės ratų balansavimo staklės su patogiai valdomu procesu, kuriuose yra daug pažangių programos procesų, specialiai pritaikytų lietiems ratlankiams. Su 3D parametrų nuskaitymo technologija, automatinių paleidimu ir stabdumu, aukščiausios klasės sonaro technologija, LED ir lazerine sistema, automatiniu svarelių padėties nustatymu, greitai ir lengvai atliksite visus procesus.

Plačiau
 
Montavimo ir balansavimo staklių komplektas Launch

Montavimo ir balansavimo staklių komplektas Launch


Balansavimo staklės KWB-521: Šios staklės yra aukšto tikslumo, nesudėtingo valdymo ir turi nemažai funkcijų skirtų būtent lietiems ratlankiams. Galima matuoti tris parametrus ir tuo pačiu metu prietaisas rodys svarelių uždėjimo poziciją.

Plačiau
 
Balansavimo ir montavimo staklių komplektas Launch

Balansavimo ir montavimo staklių komplektas Launch


Ratų balansavimo staklės LAUNCH KWB-621 Savybės: Nauja sonaro technologija automatiškai nuskaito duomenis, ypač aukštas tikslumas ir sutrumpintas matavimo laikas Moderni technologija su patogiu LED ekranu Elektromagnetinis stabdis Nesudėtingas kalibravimo procesas Didelis tikslumas ir jautrumas +/- 1gr Automatiškai matuojami visi parametrai Lazerinis pozicionavimas patogesniam svarelių klijavimui Dėl variklio greičio pagerintas tikslumas

Plačiau
 
 
Launch