Apie mus Naujienos Produktai Kontaktai
Krepšelis

Krepšelyje: 1 prekė (-ės)

Gauti pasiūlymą

Produktai
Diagnostikos įranga
Padangų montavimo ir ratų balansavimo įranga
Automobilių keltuvai
Ratų suvedimo įranga
Kondicionierių pildymo įranga
Priežiūros ir valymo įranga
ADAS kalibravimo įranga
Videokameros - endoskopai
Testeriai, skaneriai
Kita serviso įranga
Paieška

Naujienos | Serviso įranga | Oficiali LAUNCH atstovybė Lietuvoje

Gruodžio mėnesį nuolaida bekontaktei ratų suvedimo sistemai
Launch bekontaktė ratų suvedimo sistema X-931 su Launch keturių kolonų keltuvu TLT-440W arba TLT-455W, kurie yra pritaikyti atlikti ratų suvedimą, dabar už specialias kainas.
Iškeisk klonuotą LAUNCH prietaisą į NAUJĄ
Atneškite seną klonuotą Launch diagnostikos prietaisą mums ir bet kuriam naujam originaliam Launch prietaisui pritaikysime papildomą nuolaidą. Tad nuo šiol seną klonuotą diagnostikos prietaisą grąžinti apsimoka!
Iškeiskite senąjį Launch X-431 serijos įrenginį į naujausią Launch diagnostikos prietaisą
Kviečiame pasinaudoti šia akcija ir iškeisti bet kurį senąjį Launch X-431 serijos diagnostikos įrenginį į vieną populiariausių šiuo metu rinkoje Launch diagnostinį įrenginį - Launch X-431 Euro Pro 4 Lite.
LAUNCH diagnostikos įrangos klastočių atpažinimas
Turėdami Launch diagnostikos įrangos klastotę Jūs negalite atlikti tiek kompiuterinės diagnostikos funkcijų, kiek Jūsų kiti kolegos ir konkurentai, o klientas visada renkasi tokias paslaugas, kurios yra suteikiamos kokybiškiausiai.
Naujasis Launch X431 PRO S
Nuo 2017 metų pradėjome prekiauti naujuoju Launch X431 PRO S. Palyginus su savo pirmtakiu Launch X431 Pro, šis naujasis Launch diagnostikos prietaisas tapo galingesnis. Todėl tikimės, kad Jums su šiuo naujuoju prietaisu bus patogiau dirbti ir jis atitiks visus Jūsų poreikius.
Pasikeitė Kauno parduotuvės adresas !
Informuojame, kad nuo 2016m. Rugpjūčio mėn. 02d. Kaune mus rasite naujose patalpose A.Stulginskio g. 41G (Viljampolėje, nusileidus nuo Milikonių kalno, po dešne puse, raudoname pastate už degalinės). Atvykus skambinti telefonu: +370 648 06806.
Paroda Kauno Auto dienos 2016
UAB "Baltic Diagnostic Service" kviečia Jūs apsilankyti didžiausioje automobilių šventėje Lietuvoje - "Kauno Auto dienos 2016" parodoje, kuri vyks 2016 m. rugsėjo 16-18 dienomis, "Žalgirio" arenoje, Kaune.
Pasikeitė Vilniuje esančios parduotuvės adresas !
Dėmesio ! Nuo 2016.05.23 pasikeitė Vilniuje esančios parduotuvės adresas.
Automechanika 2016
Gegužės 18-20 dienomis dalyvausime tarptautinėje parodoje "MECHANIKA 2016", kuri vyks Vilniuje, LITEXPO parodų ir konresų centre.
Launch autorizuoti atstovai Lietuvoje
Launch esamiems vartotojams ir būsimiems norime pranešti, jog esame oficialūs produkto atstovai Lietuvoje.
Launch X-431 Pro: kiniškos klastotės ir oficialaus gaminio skirtumai
Kiniškos klastotės kuo toliau, tuo labiau įsipaviešpatauja mūsų kasdieniniame pasaulyje. Kinų gamyklos nori uždirbti kuo didesnes pajamas, todėl gamina garsių prekių ženklų klastotes.
Švenčiame 5 metų gimtadienį!
Mielieji, didžiuojamės Jums pranešdami, kad švenčiame 5 metų gimtadienį! Šia gera žinia norėtume pasidalinti ir su Jumis ir trumpai prisiminti!
Atsinaujinkite savo senuosius Launch X-431 prietaisus !
Dėmesio ! Atsinaujinkite savo senuosius Launch X-431 prietaisus į naująją Launch X-431 Pro plančetę. Jums tereikia atnešti savo senąjį Launch X-431 diagnostikos prietaisą ir primokėti skirtumą.
Atrieda Velykiniai Launch margučiai !
Dalyvausime parodoje Automechanika 2014, Litexpo, Vilnius
Kviečiame apsilankyti 2014.05.08-2014.05-10 parodoje AUTOMECHANIKA 2014, kuri vyks Vilniuje Litexpo rūmuose. Dalyvausime ir mes, lauksime Jūsų prie mūsų stendo. Pristatysime naujausią Magneti Marelli produkciją, supažindinsime su šiuolaikiškiausiais diagnostikos prietaisais bei serviso įranga.
Dalyvavome tarptautinėje parodoje Automechanika 2013 (Riga, Latvija)
Balandžio 26-28 dienomis, Rygoje vyko tarptautinė paroda Automechanika 2014. Joje dalyvavome ir mes.
Žiema baigiasi - AKCIJOS tęsiasi !!!
Skelbiame LAUNCH X431 serijos kompiuterių išpardavimą! Paskutiniams vienetams - ypatingos kainos! LAUNCH X431 GDS, MASTER, DIAGUN.
Nauji metai - nauja produkcija
2013 metų proga Launch kompaniją pristatė naują produkciją, kurią tik mes galime pasiūlyti išskirtinėmis kainomis!
Dalyvavome parodoje - Autodienos 2012
Rugsėjo 21-23 dienomis Kaune, Žalgirio arenoje vyko kasmetinė paroda "Autodienos 2012". UAB Baltic Diagnostic Service dalyvavo joje ir pristatė naujausią Launch produkciją.
Omnitel 1000 km lenktynės
Liepos 18-21 dienomis vyko tryliktosios „Omnitel 1000 km lenktynės“ Palangoje.
Launch