О нас Hовости Продукция Контакты
Продукция
Диагностическое оборудование
Оборудование для шиномонтажа
Автомобильные подъемники
Оборудование для развал-схождения
Оборудование для обслуживания кондиционеров
Техническое обслуживание и чистка
ADAS Оборудование для калибровки
Bидеокамера-эндоскопы
Считыватели кодов неисправностей
Kita serviso įranga
Искать

Новости | Оборудование для СТО | Официальный дилер LAUNCH

Iškeisk klonuotą LAUNCH prietaisą į NAUJĄ

Iškeisk klonuotą LAUNCH prietaisą į NAUJĄ

Norite atsinaujinti? Dabar tai itin apsimoka ir verta!

    

     Atneškite seną klonuotą Launch diagnostikos prietaisą mums ir bet kuriam naujam originaliam Launch prietaisui pritaikysime papildomą nuolaidą. Tad nuo šiol seną klonuotą diagnostikos prietaisą grąžinti apsimoka!

     Ketinate įsigyti naują diagnostikos prietaisą? Mes Jums galime pasiūlyti naują originalų ir pasirūpinti klonuoto diagnostikos prietaiso utilizavimu.

     Šios akcijos metu galėsite išsirinkti bet kurį originalų Launch diagnostikos prietaisą. Priimsime bet kurį Launch klonuotą prietaisą nepriklausomai nuo esamos prietaiso būklės, jo modelio ar rinkos svyravimų. Vienintelė sąlyga - akcija skirta mažmeninės prekybos klientams ir nėra susijusi su prekėmis, įsigytomis siekiant toliau prekiauti.

     Mūsų akcijos vykdymo tikslas, kitų pardavėjų apgautų klientų klonuotos diagnostikos įrangos keitimas į originalius Launch prietaisus.

 

ATIDUOTI VERTA, NES:

  • Prieš įsigyjant naują originalų diagnostikos prietaisą, galime duoti jį išbandyti, kad įsitikinti originalių ir klonuotų prietaisų skirtumais.
  • LAUNCH prietaisų gamintojai yra vieni iš lyderių pasaulyje, kuria profesionalius lengvai naudojamus prietaisus, kuriuose automobilių duomenų bazės yra nuolatos atnaujinamos. Todėl įsigysite prietaisą, kuris visomis prasmėmis lenkia klonuotą diagnostikos įrangą.
  • Atidavę seną klonuotą diagnostikos įrangą ir įsigydami naują diagnostikos prietaisą Jūs sutaupysite, nes norint dirbti profesionaliai, ankščiau ar vėliau vis tiek tektų investuoti ir įsigyti profesionalų prietaisą.
  • Šiuolaikiniai profesionalūs diagnostikos prietaisai turi išvystytas šiuolaikines technologijas, todėl juose yra naujesnė programinė įranga. Tokie prietaisai yra greitesni, neužsiblokuoja, dirbant prietaisai nestringa ir įrenginiai turi daugiau funkcijų, kurios nesusijusios su kompiuterinė diagnostika.
  • Įsigytame originaliame diagnostikos prietaise vienu metu jau bus anglų ir rusų kalbos, programinė įranga bus pritaikyta Europos regionui ir gausite aukščiausio lygio garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


все новости
Launch