О нас Hовости Продукция Контакты
Продукция
Диагностическое оборудование
Оборудование для шиномонтажа
Автомобильные подъемники
Оборудование для развал-схождения
Оборудование для обслуживания кондиционеров
Техническое обслуживание и чистка
ADAS Оборудование для калибровки
Bидеокамера-эндоскопы
Считыватели кодов неисправностей
Kita serviso įranga
Искать

Новости | Оборудование для СТО | Официальный дилер LAUNCH

LAUNCH diagnostikos įrangos klastočių atpažinimas

LAUNCH diagnostikos įrangos klastočių atpažinimas

     Launch diagnostikos įranga yra puikiai pažįstama tarp kompiuterinės diagnostikos specialistų ir profesionalų, tai puikūs prietaisai šioje rinkoje. Kiekvienas specialistas, kuris kiekvieną dieną naudoja šiuos prietaisus, tam pritars. Kadangi Launch diagnostikos įranga pasižymi funkcionalumu, technologiškai pažangia programine įranga, greita operacine sistema, puikiai atlieka darbus su beveik visomis skirtinguose žemynuose pagamintomis automobilių markėmis. Launch korporacija investuoja didelius pinigus į mokslinius tyrimus, bandymus ir tobulinimus, todėl galutinis klientas gauna tokį prietaisą, kuris atitinka visus iškeltus kriterijus ir poreikius.

     Tačiau rinkoje pasitaiko nusivylusių šiuo prietaisu. Teigiama, kad stringa operacinė sistema ir jis yra lėtas, nepalaiko įvairių automobilių markių, neatlieka tam tikru momentu įvairių funkcijų, pagamintas iš nekokybiškų medžiagų. Tačiau pirkėjai šiuo atveju būna apgauti, kadangi įsigyja šio prekinio ženklo įrangos klastotę arba ne Europos rinkai skirtą prietaisą. Iš išvaizdos Launch prietaisai gal ir yra panašūs, tačiau programinės įrangos yra skirtingos.

     Suklastota arba ne Europos rinkai skirta Launch diagnostikos įranga yra pigesnė, tačiau pirkdami ją žmonės aukoja tai, į ką Launch investavo daugybę metų: kokybę, patikimumą, funkcionalumą ir suderinamumą. Būtent dėl to posakis "skūpus moka du kartus" yra puikiai tinkamas šiai temai. Todėl dėl šios situacijos ir ryžomės atskleisti kortas, kad rinkoje yra naudojama nemažai įrangos, kurios yra klastotė arba prietaisai yra nesuderinami su mūsų rinka.

     Norint nusipirkti tokius diagnostikos prietaisus, problemų tikrai neiškils, jų nemažai yra skelbimų portaluose, taip pat ramiai prekiauja ir kiti serviso įrangos pardavėjai. Kuriems turbūt nesvarbu, jog klientas gaus prietaisą, kuriuo greitai nusivils, svarbu, turbūt, tik tas, kad įmonė uždirbo pinigų.

     Jeigu norite įsigyti originalią Launch diagnostikos įrangą, tai tą Jums pasiūlyti gali tik UAB „Baltic diagnostic service“, kurie yra oficialūs ir vieninteliai atstovai šio gamintojo Lietuvoje. Daugiau apie prietaisus galite sužinote www.bds.ltwww.launch-atstovybe.ltwww.launcheurope.de.  Šiuose puslapiuose galite susipažinti su naujausia Launch diagnostine įranga, sužinoti kainas. Tik iš šių puslapių pirkdami įrangą Jūs galite gauti garantiją ir pilną techninį aptarnavimą. Tad jeigu pirkdami kituose internetiniuose puslapiuose suabejosite ar prietaisas yra originalus, jį galima patikrinti šiose svetainėse.

     Pirkėjai, nors ir pastebi, kad tai nėra originalus gaminys, dažniausiai dėl kainos skirtumo, juos perka vis tiek, nes tai yra garsus prekinis ženklas. Galime Jus užtikrinti, kad  neoriginalų prietaisą įsigysite ir naudosite, kol prireiks tokiame įrenginyje atlikti atnaujinimus, pataisyti gedimus ar kitus darbus, tada ir paaiškės, kad nieko neįmanoma padaryti – jūsų rankose yra klastotė.

     Būtent iš atstovybių perkant Launch produkciją, jūsų gaminiui bus suteikta garantija. Jeigu pirksite iš Lietuvos atstovybės, dėl garantinio aptarnavimo galėsite kreiptis į Vilniaus ar Kauno skyrius. Taip pat šiuose skyriuose jūs galėsite atlikti gedimų remontus ar kitus darbus, susijusius su Launch gaminiais.

     Dažniausiai šiems neoriginaliems Launch gaminiams yra perrašyta programinė įranga, todėl atsiranda tam tikri nesklandumai. Dėl perrašytos programinės įrangos kiniškos klastotės stringa, tad funkcionalumas yra žymiai prastesnis. Dar viena svarbi priežastis yra ta, kad jeigu kiniška Launch produkcijos klastotė sugestų, ją tektų siųsti remontuoti į Kiniją. Todėl geriau nepagailėti pinigų oficialiai Launch produkcijai, nes praėjus tam tikram momentui, pinigų gali tekti išleisti žymiai daugiau, nei buvo verta klastotė ar neoriginalus prietaisas. Prastesnis funkcionalumas yra ne viena bėda visame gaminyje. Kadangi kiniška klastotė yra gaminama Kinijos rinkai, su klastote negalima atlikti kai kurių funkcijų europietiškiems automobiliams. Pavyzdžiui, oficialus Launch X-431 Pro 3S diagnostikos įrenginys galės atlikti daugiau darbų kompiuterinės diagnostikos metu su automobiliu, o  kiniškas gaminys galės atlikti tik paprastesnius darbus. 

     Kaip oficialūs atstovai, dažnai sulaukiame užklausų iš klientų, kurie yra nusipirkę vieną ar kitą Launch diagnostikos prietaisą. Kadangi, vizualiai visi prietaisai atrodo panašūs, dauguma klientų tiesiog kreipiasi pas mus dėl techninės pagalbos ar patarimo. Tačiau kaip paaiškėja vėliau, pasirodo, kad toks prietaisas, kurį įsigijo "už pusę kainos"  yra kopija, ir dažniausiai mes niekuo tokiu atveju padėti negalime. Paskutiniu metu tai tapo gana opi problema, nes mūsų atstovaujamas prekinis ženklas yra žeminamas nelegalių pardavėjų, kurie parduoda nekokybiškus prietaisus. Tie prietaisai yra panašūs į tikruosius, tačiau funkcionaliai jie net iš tolo neprilygsta veikimui, kuriuo pasižymi originalūs Launch prietaisai.

     Ši neoriginali Launch įranga vis labiau įsiviešpatauja tarp autodiagnostikos specialistų, todėl nuo dabar mes Jums suteikiame galimybę pasitikrinti ar Jūsų Launch prietaisas yra oficialus. Jums tik reikia pateikti informaciją ir į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1 d.d. (vardas, įmonės pavadinimas, tel.nr., el.paštas, Launch prietaiso modelis, serijinis Launch įrenginio numeris).

     Dažnai susiduriama su šiomis problemomis:
- Pagrindinė plokštė kurioje yra serijinio numerio informacija pažeidžiama, kad būtų galimybė pakeisti originalų serijinį numerį į nelegalų. 
Nelegalūs įrenginiai yra neparuošti naudojimui su automobiliais, todėl yra didelė tikimybė, kad dėl netikslingos elektros iškrovos gali sugadinti visą automobilio elektroniką.
Originali kalba nelegaliai būna pakeista tam, kad nuslėpti kokiai šaliai buvo skirtas įrenginys, todėl dažnai gaunami Kinijos rinkai skirti prietaisai.
Diagnostinė programa įsigyta iš nelegalių pardavėjų, todėl dažnai ji neveikia kaip priklauso. 
Perrašyta programinė įranga prietaiso viduje pablogina funkcionalumą, sulėtėja darbas, prietaisas stringa.
Nelegali programinė įranga gali pažeisti automobilio valdymo bloką.
Visi nelegalūs prietaisai negali siųstis atnaujinimų iš Launch serverių, todėl dažnai programinė įranga būna pasenusi ir neefektyvi.
Tokiems gaminiams yra nesuteikiamas garantinis aptarnavimas, todėl atsiradus rimtam gedimui, prietaisas taps visiškai nebefunkcionalus.
Kadangi klastotė buvo gaminama Kinijos rinkoje, todėl gali būti, kad Jūs negalėsite atlikti visų funkcijų su europietiškais automobiliais.

     Pakuotės ir prietaiso dizaino atpažinimas:
- Tokie prietaisai arba neturi serijinio numerio, arba jis būna sufalsifikuotas;
Gaminio pakuotė būna nudažyta prastesniais dažais;
Launch logotipas yra ryškiai raudonas, klonuoti Launch prietaisai būna blankios raudonos spalvos;
Plastmasinės dalys būna nekokybiškai išlietos, geriausiai atkreipti dėmesį į plastmasių sujungimo detales;
Ant klonuotų prietaisų visi užrašai yra blankesnės spalvos.

     Jeigu visi šie išvardinti punktai vis tiek nepadės Jums išsiaiškinti ar prietaisas yra originalus, visada galite paskambinti ar parašyti artimiausiai Launch atstovybei dėl konsultacijos. Atstovai visuomet turi naujausią informaciją iš gamintojo apie esamas aktualijas, prietaisų niuansus, problemų sprendimus ir kt.

     Pirkdami gaminį internetu ar tiesiog susisiekiant kitokiu būdu su pardavėju, paklauskite diagnostikos įrangos pardavėjo tikslaus gaminio modelio pavadinimo. Žinodami pavadinimą patikrinkite oficialiose internetinėse svetainėse ar tokį prietaisą, su tokiu pavadinimu gamino Launch koncernas. Jeigu toks gaminys nebuvo gaminamas, nesusiviliokite mažesne kaina ar kitais siūlomais privalumais, nes kai gaminį turėsite savo rankose, iš karto nusivilsite. Tuo metu atrodantys privalumai taps dideliais trūkumais. Nusipirktos klastotės Jūs niekada negalėsite atnaujinti ir negalėsite dirbti su naujais automobilių gamintojų modeliais arba negalėsite atlikti kai kurių funkcijų. Su klastote negalėsite atlikti kai kurių funkcijų, todėl serviso klientui galite ir nerasti norimo gedimo.

     Kiekvieną diagnostikos gaminį pirkite tik iš oficialių atstovų ar įmonių, kurios turi gerą reputaciją diagnostikos prietaisų pardavimų srityje. Taip išvengsite papildomų rūpesčių ateityje ir galimų problemų. Verta paminėti ir tai, kad pirkdami prietaisus iš oficialių atstovų, perkamiems gaminiams Jūs gausite garantinį aptarnavimą, nuolatos naujus atnaujinimus ir papildomą prietaiso aptarnavimą.

     Atminkite, kad turėdami neoficialų Launch diagnostikos įrangos gaminį Jūs kenkiate patys sau. Turėdami tokius gaminius Jūs negalite atlikti tiek kompiuterinės diagnostikos funkcijų, kiek Jūsų kiti kolegos ir konkurentai, o klientas visada renkasi tokias paslaugas, kurios yra suteikiamos kokybiškiausiai.


все новости
Launch