Apie mus Naujienos Produktai Kontaktai
Produktai
Diagnostikos įranga
Padangų montavimo ir ratų balansavimo įranga
Automobilių keltuvai
Ratų suvedimo įranga
Kondicionierių pildymo įranga
Priežiūros ir valymo įranga
ADAS kalibravimo įranga
Videokameros - endoskopai
Testeriai, skaneriai
Kita serviso įranga
Paieška

Naujienos | Serviso įranga | Oficiali LAUNCH atstovybė Lietuvoje

Launch X-431 Pro: kiniškos klastotės ir oficialaus gaminio skirtumai

Launch X-431 Pro: kiniškos klastotės ir oficialaus gaminio skirtumai

Kiniškos klastotės kuo toliau, tuo labiau įsipaviešpatauja mūsų kasdieniniame pasaulyje. Kinų gamyklos nori uždirbti kuo didesnes pajamas, todėl gamina garsių prekių ženklų klastotes. Dažniausiai internete pastebima, kad iš Kinijos paplinta tokie garsūs prekių ženklai: Adidas, Nike, Samsung, Play Station, BMW, Jack Daniel's ir daugybė kitų. Kinai nenorėdami pažeisti prekių ženklų autorystės, šiuos prekės ženklus pakeičia į tokius, kaip “Abibas”, “Nice”, “Sansung”, Pop Station”, “John Daneel” ir kitais. Palikdami beveik nieko nesiskirianti dizainą nuo originalo, tačiau gaminiuose patvarumas – skiriasi, kokybė – skiriasi, funkcionalus – skiriasi, skiriasi absoliučiai viskas. Kinai mėgsta panaudoti tokius prekės ženklus dėl to, nes šiuos prekės ženklus vartotojai puikiai žino ir parduoti juos gali atrodyti lengviau. Pirkėjai, nors ir pastebi, kad tai nėra originalus gaminys, dažnausiai dėl kainos skirtumo, tačiau vis tiek juos perka, nes tai yra “garsus” prekės ženklas. O kinai šį prekės ženklą gali pasiūlyti žymiau pigiau, todėl taupant gamybos kaštus gamintojai visada paaukoja produkto kokybę. Kuri gana stipriai atsilieka nuo originalo.

Kinai gamina trijų rūšių produktų klastotes: produktai, kurie yra į kažką panašūs, bet vizualiai galima atskirti, kad tai visgi iš kažkieno pavogtas dizainas; produktai, kurie identiški, bet yra su skirtingu logotipu arba visai be logotipo; produktai, kurie skirti apgauti, nes vizualiai jie atrodo tokie patys kaip originalūs. Dažniausiai, jeigu į rankas papuola trečioji versija – galiu jus užtikrinti, tokį produktą įsigysite ir naudosite, kol prireiks tokiame įrenginyje atlikti atnaujinimus, pataisyti gedimus ar kitus darbus, tada ir paaiškės, kad nieko neįmanoma padaryti – tai klastotė.

Launch X-431 Pro yra oficialus Launch produkcijos gaminys, tai galima patikrinti šiame oficialiame Launch Europos atstovybės puslapyje. Dažniausiai kiniškos klastotės vadinasi Launch 5C Pro ir kitais pavadinimais. Jeigu pirkdami suabejosite, kad gaminys yra pagamintas oficialaus gamintojo, visada galima patikrinti oficalių atstovų internetiniame puslapyje. Launch produkcijos oficialus atstovas yra Launch – atstovybė. Būtent iš atstovybių pirkdami Launch produkciją, jūsų gaminiui bus suteikta garantija. Jeigu pirksite iš Lietuvos atstovybės, dėl garantinio aptarnavimo galėsite kreiptis į Vilniaus ir Kauno skyrius. Taip pat šiuose skyriuose jūs galėsite atlikti gedimų remontus ar kitus darbus, susijusios su Launch gaminiais.

Būtent Launch X-431 Pro yra oficialus gaminys išleistas Europos rinkai, o  Launch 5C Pro yra kiniškas diagnostikos įrenginys skirtas Azijos rinkai. Nusipirkdami Launch X-431 Pro iš oficialios Launch produkcijos atstovybės Lietuvoje UAB „Baltic Diagnostic Service“diagnostinio įrenginio programinę įrangą būtų galima atsinaujinti visoje Europoje. Kinišką kloną Europoje nebūtų įmanoma atnaujinti. Neaišku ar jie iš viso atsinaujina, nes klastotėje yra perrašyta programinė įranga.

Dėl perrašytos programinės įrangos kiniškos klastotės stringa ir todėl funkcionalumas yra žymiai prastesnis. Dar viena svarbi priežastis yra ta, kad jeigu kiniška Launch produkcijos klastotė sugestų, ją tektų siųsti remontuoti į Kiniją. Todėl geriau nepagailėti pinigų oficialiai Launch produkcijai, nes praėjus tam tikram momentui, pinigų gali tekti išleisti žymiai daugiau, nei buvo verta kiniška klastotė. Prastesnis funkcionalumas yra ne viena bėda visame gaminyje. Kadangi kiniška klastotė yra gaminama Kinijos rinkai, su klastote negalima atlikti kai kurių funkcijų europietiškiems automobiliams. Pavyzdžiui, oficialus Launch X-431 Pro diagnostikos įrenginys galės atlikti daugiau darbų kompiuterinės diagnostikos metu su Audi automobiliu. Kiniškas gaminys galės atlikti tik paprastesnius darbus.

Nors dizainas šių dviejų gaminių yra vienodas. Tačiau galima pastebėti kelis skirtumus.

Originalus  Launch X-431 Pro yra ryškios raudonos spalvos, klastotė yra išblukusios raudonos spalvos


Ant gaminio matosi parašyta  X-4315C, įrodymas, kad tai yra kiniška klastotė

Taip pat norime visus informuoti, apie Launch modelių gamybos sustabdymą:

Launch X-431 Diagun

Launch X-431 Diagun II

Launch X-431 Diagun III

Launch X-431 Master

Launch X-431 GX3

Launch Creader IV

Launch Creader V

Launch Creader VI

Launch Creader VII

Launch Codetech

Launch Pocket Tech

Launch X-431 Heavy Duty

Launch X-431 Solo


Visos naujienos
Launch