Apie mus Naujienos Produktai Kontaktai
ProduktailaunchDiagnostikos įrangalaunchLaunch Golo EasyDiag+ iPhone/Ipad/Android
Produktai
Diagnostikos įranga
Padangų montavimo ir ratų balansavimo įranga
Automobilių keltuvai
Ratų suvedimo įranga
Kondicionierių pildymo įranga
Priežiūros ir valymo įranga
ADAS kalibravimo įranga
Videokameros - endoskopai
Testeriai, skaneriai
Paieška

Launch Golo EasyDiag+ iPhone/Ipad/AndroidLaunch Golo EasyDiag+ iPhone/Ipad/Android
Gauti pasiūlymą

Launch Golo EasyDiag+ apžvalga

GOLO EasyDiag+ yra sukurtas tam, kad paprastą išmanųjį telefoną paverstų rimta diagnostine OBD 2 sistema. Ji skirta nuskaityti variklio, ABS, SRS, pavarų dėžės kodus ir daug kitų blokų tiesiogiai per OBD 2 jungtį. Šis prietaisas leidžia lengvai skaityti ir trinti klaidų kodus, taip pat matyti gyvus parametrus su visais grafiniais atvaizdavimais.

Diagnostinė programinė įranga

– Nemokama OBD II programinė įranga;
– Pačių pasirenkama programinė įranga Europos, Azijos ir Amerikos rinkos automobiliams. Galimybė rinktis iš 220 markių ir 2500 modelių.

Konsultavimo platforma

Serviso meistrai gali pateikti automobilio aptarnavimo patarimus ir konsultuoti dėl serviso darbų per tiesioginę bendravimo programą.

Realaus laiko nuotolinė diagnostika

Kartu su GOLO Carcare, technikai gali naudoti programėlę tiesioginei nuotolinei diagnostikai perskaityti ir trinti klaidas, matyti gyvus parametrus.

Galimybės verslui

Daug lengviau kaupti duomenis apie klientų automobilius, matyti aptarnavimo laikus bei atlikti keitimus visiškai laiku ir priminti apie tai pačiam klientui.

Aptarnavimų duomenų bazės

Plati duomenų bazė, kai kurių mazgų diagramos, specialių funkcijų instrukcijos įvairiems automobilių modeliams tiesiogiai internete, ON-LINE gide.

 
Launch